Openingsuren OCMW

Verlorenkost 22/1 - 2260 Westerlo
014 53 87 87
info@ocmwwesterlo.be

Openingsuren

  
maandag9 tot 12 uur en 18.30 tot 20.30 uur
dinsdag9 tot 12 uur
woensdag9 tot 12 uur en 14 tot 16 uur
donderdag9 tot 12 uur
vrijdag9 tot 12 uur

 

Sluitingsdagen

zie website gemeente Westerlo

Medewerkers OCMW

Gemeente en OCMW werken nauw samen voor hun ondersteunende diensten. De secretaris, de financieel beheerder, de medewerkers van het secretariaat, de personeelsdienst en de dienst financiën bevinden zich in het gemeentehuis.

     
Kim Saliën stafmedewerker 014 53 95 45 maddy.claes@ocmwwesterlo.be
Bruno Liekens trajectbegeleider    
sociale dienst onthaal    
Lutgarde Bouwen 014 53 95 32 lutgarde.bouwen@ocmwwesterlo.be
Eddy Deceuster 014 53 95 37 eddy.deceuster@ocmwwesterlo.be
sociale dienst    
Tinne Peeters 014 53 95 46 tinne.peeters@ocmwwesterlo.be
Lutgard Bouwen onthaal 014 53 95 32 lutgarde.bouwen@ocmwwesterlo.be
Vanessa Ceustermans 014 53 95 36  vanessa.ceustermans@ocmwwesterlo.be
Marijke Warpy 014 53 95 33 marijke.warpy@ocmwwesterlo.be
Inke Hanssen 014 53 95 35 inke.hanssen@ocmwwesterlo.be
Stephanie Saliën 014 53 95 30  stephanie.salien@ocmwwesterlo.be
Jan Eeman 014 53 95 38 jan.eeman@ocmwwesterlo.be
secretariaat    
Marianne Dierckx 014 53 95 47 marianne.dierckx@ocmwwesterlo.be
Ria Mariën 014 53 95 41 ria.marien@ocmwwesterlo.be
Gert Baeten 014 53 87 87